Treća Balkanska žurka Trnava!

Dátum:24. Jun - 24. Jun
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Žurka žurka žurkaaaaaaaa !!!! Posle dve uspešne, lude i nezaboravne žurke u Pezinku stižeeeeeeee treća najveća, ovaj put u Trnavi CITY CLUB Trnava! Gostuje naš omiljeni XL Band koji će se pobrinuti da Vam atmosfera sa Balkana ii domaća muzika pruže osećaj kao da ste kod kuće!!! Ne propustite ovo ludo druženje, jer ništa slično nećete naći u blizini!!! Pozovite prijateljeeee i podelite dogadjaj da svi vide!!! Predprodaja ulaznica i sve bliže informacije uskoro Ljubica Buba Belic - Nitra, Milan Marković Бојан БелићZavar- Trnava, Anamaria Čuha Pezinok ! Vidimo seeeee :)))))

Profesionalny fotograf Dusan Švirko Svirik zabeležiće ovu ludu noć :)))

Welcome drink - PELINKOVAC

Pretprodaja ulaznica 4 e
Ulaz na mestu 5 e
Karte ce biti u prodaji od 1. juna

Posle ludog provoda pobrinuli smo se da ne ostanete gladni, ispred City Cluba prodavace se klopaaaa!!!


--------------------------------

Žurka žurka žurkaaaa!!!!! Po dvoch uspešnich, blaznivich a nezabudnutelnih žurkov v Pezinku, prichadza tretia največia, tento krat v Trnave v City CLUB! Našim hostom je obľubeni XL Band ktori sa postara aby atmosfera z Balkanu a domáca hudba priniesli pocit ako by ste boli doma!!! Nezmeškajte toto blaznive podujatie, lebo nič podobne v okoli nenajdete!!! Zavolajte kamaratov a zdielajte podujatie aby o tom všetci počuli :) Predpredaj vstupeniek a bližsie info na FB Ljubica Buba Belic - Nitra, Milan Marković,Бојан Белић Trnava - Zavar, Anamaria Čuha Pezinok ! Tešime sa na vas :!!!

Profesionalny fotograf Dusan Švirko Svirik postara sa aby tato noc zostala navždy na fotkach a videach :)))

Welcome drink - PELINKOVAC

Predpredaj vstupeniek 4 e
Vstupne priamo na mieste 5e

Po blaznivej zabave postarali sme sa aby ste nezostali hladnii, pred City Clubom sa bude predavat jedlooo!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.