Magnifique Ladies night - exkluzívny pánsky striptíz

Dátum:16. Jun - 16. Jun
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Znova sme sa rozhodli spríjemniť jeden piatok v mesiaci práve vám, milé dámy! Pripravili sme si pre vás ďalšie vydanie špeciálnej noci - MAGNIFIQUE LADIES NIGHT. ♥

Tešiť sa môžete na exkluzívne striptérske číslo vďaka Magnifique agency, o ktoré sa postará POĽSKÝ STRIPTÉR - majster Európy v pánskom striptize. Okrem toho pôsobil 10 rokov v Amerike a pracoval v luxusných kabaretoch po celom svete.

Zároven je aj choreografom Dirtyy Boyzz Menstrip. Sledujte event, dozviete sa viac. ;)

Pre prvých 50 máme pripravený pohár sektu a ovocný catering. Celý večer sa o vás bude na parkete starať rezident nášho MONKEY CLUB, fešák DJ DASEX.

Ak by ste si chceli rezervovať pre seba a svoje kamarátky box, pokojne nám napíšte na náš FB alebo instagram monkeyclubtrnava.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.