PG WAY FIFA 2017 - 1. kvalifikácia

Dátum:17. Jun - 17. Jun
Miesto:Trnava
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Milí hráči, 

spolu s Cerveza sme si pre vás pripravili jedinečnú možnosť sa kvalifikovať na najväčší Trnavský progamingový turnaj.
PG WAY Trnava Major 2017 sa pýši najväčším prizepoolom v historií Slovenska. Zúčastníte sa kvalifikácie - kvalifikujte sa a staňte sa trnavským majstrom vo Fife 2017.

Každý hráč dostane plechovku Red bullu podľa vlastného výberu.

Pravidlá:

- Štartovné je 10 eur, ktoré je potrebné pre velký záujem čo najskôr zaplatiť pri registrácii u barmanky priamo v Cerveza! + zaslať registračný mail na fifa@pgway.net, ktorý bude obsahovať vaše meno + prezývku a 3 futbalové kluby, ktoré budete môcť použiť v priebehu kvalifikácie 

- Registrovať sa može 32 hráčov. Pred každou hrou sa súperi škrkaním dohodnú, ktoré tímy použijú. Nemôžu proti sebe nastúpiť tie isté futbalové kluby. K dispozicií budú 2 PS4 a 2 XBOX ONE.

Hráči budú rozdelený do 4 skupín po 8 hráčov. Každý bude hrať s každým, čiže 7 zápasov. Po zrátaní bodov postúpia 4 najúspešnejší zo skupiny. Obtiažnosť profesionál - 2 x 5 min - 1 zápas.

- Postúpi 16 hráčov, ktorí budú vylosovaní do dvojíc a pôjdu do klasického pavúka. 

-Víťaz kvalifikácie získa prvú cenu a to 75 eur, 2.miesto 50€, 3.miesto 25€, 4.miesto 15€. Na celkový turnaj sa kvalifikujú prvé 2.miesta. Každý, kto nepostúpil sa môže zúčastniť ďalšej kvalifikácie. 

Pripomienky poprosíme do udalosti a keby nastali nejaké zmeny, tak vás budeme informovať tu v udalosti.

Tešíme sa na vás. #cerveza #fifa #playstation #pgway#PgwayTrnavaMajor2017


Cerveza
Vladimíra Clementisa 21, Trnava 91701
10:00


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.