Balónová fiesta Košice 2017

Dátum: 7. Jun - 10. Jun
Miesto:Košice
Kategória: Deti a rodina , Hudba, festivaly, koncerty , Športové podujatia

Popis podujatia

Rozlietané Košice sú tu znovu ! Na Medzinárodnej Balónovej Fieste Košice sa vidíme v termíne 7. - 10. júna sa v centre mesta. :)

Okrem štartov balónov prinesie košická fiesta tentokrát naozaj tradičný piatkový program, viac info prezradíme čoskoro.

Letenku zakúpite za cenu 120eur (pre 1 osobu) telefonicky na čísle 0911 166 333, emailom na balon@balon.sk alebo osobne u nás na Jačmennej 10 v Košiciach. 
_________________________________________________

International Balloon Fiesta Košice is here again ! See you in the city center between 7. - 10. June. :)

Apart from the balloon starts, you can look forward to enjoy truly traditional program on Friday this time. More info to be revealed soon.

Flight ticket can be purchased by phone (0911 166 333), via email (balon@balon.sk) or in person at Jačmenná 10, Košice. The price is 120 eur / person.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.