Festival chutí nitrianskeho kraja a Jahodová Nitra

Popis podujatia

Festival chutí nitrianskeho kraja a Jahodová Nitra, 3. jún 2017, od 13 - 22:00 hod.

Program:  

Svätoplukovo námestie

  • 10.00 Deň otvorených dverí a Deň detí v Divadle Andreja Bagara  autogramiádu hereckého súboru, bohaté tvorivé aktivity a dielne, ochutnávka kulinárskych lahôdok, inscenovaná prehliadka Nepovolaným vstup zakázaný, obľúbené piesne z inscenácií, zábavná show Milujem DAB, predstavenie Ferdo Mravec.
  • 13.00 – 22.00 Jahodová Nitra  gastrofestival, ochutnávky gastronomických špecialít a najlepších ročníkových vín, odhaľovanie tajomstiev šéfkuchárov, „street food“ zóna, minipivovary

Hlavné pódium

  • 15.00 Vitajte na festivale, vychutnajte si gastronómiu, kvalitné vína, najkrajšie destinácie a program  Účinkujú: FS Čeľaďanka, Kuštárovci, herci Divadla Andreja Bagara v Nitre, TS Old School Brothers, E.G.O. Group, Cuban Salsa fitness
  • 19.30 Veľký bubenícky sprievod - Vášnivé kubánske rytmy zoskupenia Presion Cubana

Pešia zóna

  • 15.00 drumpoint Slovakia - 4. ročník medzinárodného festivalu bubnov a perkusií
  • 19.30 bubenícky sprievod -  bubenícke skupiny z Európy a tiež show špeciálnych hostí z Brazílie – bubeníkov Robertu a Marivalda. Podvečer sa Nitra zmení na malé Rio de Janeiro vďaka sprievodu plnému bubeníkov, tanečníc, chodúliarov a maskotov.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.