Deň detí s električkou

Dátum: 3. Jun - 3. Jun
Miesto:Trenčianska Teplá
Kategória: Deti a rodina , Folklór, tradície , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

slávte Medzinárodný deň detí na Trenčianskej elektrickej železnici. V sobotu 3. júna 2017 na Vás čaká výstava historických automobilov, motocyklov i Velorexov, prehliadka depa i občerstvenie. Vaše ratolesti sa budú môcť dosýta vyblázniť na skákacom hrade, alebo sa povoziť na Trenčianskej miniatúrnej železnici. Vyvrcholením akcie bude súbežná jazda električiek a cestných veteránov do / z Trenčianskych Teplíc za sprievodu dopravnej polície. Jazdy historickou električkou i autobusom sú v tento deň pre všetky deti bezplatné.

PROGRAM:

13:00 - 14:45
15:00 / 15:40
15:20 - 15:40
Výstava historických vozidiel a motocyklov pri električkovom depe
Súbežná jazda električiek, historických vozidiel a motocyklov za sprievodu dopravnej polície
Výstava historických vozidiel a motocyklov na parkovisku pri autobusovej stanici v Trenčianskych Tepliciach

Záujemcovia o účasť v súbežnej jazde historických vozidiel a motocyklov prihláste sa vopred na tel. čísle 0910 811 630 za účelom odsúhlasenia a pridelenia poradia. Bez prihlásenia nebude účasť historického vozidla v súbežnej jazde umožnená. Ďakujeme za pochopenie.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.