Stredovek s deťmi v OC MAX

Dátum: 3. Jun - 3. Jun
Miesto:Trenčín
Kategória: Deti a rodina , Folklór, tradície , Hobby, remeslá, tvorivé dielne

Popis podujatia

V čase od 11.00 do 19.00 h môžu u nás nielen deti, ale aj tatinovia i maminy zažiť dávne časy minulé. Zahrajú si stredoveké hry, spoznajú náročné stredoveké remeslá, ocitnú sa v koži mladého učňa, získajú titul stredovekého majstra remesla, pričom sa nielen naučia vyraziť stredovekú mincu, vyrobiť starú sviečku, ale si svoje výtvory budú môcť zobrať domov.

Počas zábavy ochutnáte nepoznané recepty starej kuchyne a potešia vás milé zvieratká: oslíky, ovečky, jastrab, sokol, poštolka a sovičky.

A keďže je sviatok všetkých detí, malých i veľkých, budú aj pekné darčeky.

Urobte si veselý a zároveň náučný deň.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.