LASS at Pohoda Festival

Dátum: 6. Jul - 8. Jul
Miesto:Trenčín
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Pohoda Festival
Tickets: https://www.pohodafestival.sk/en/shop-tickets
www.pohodafestival.sk

☆★☆LASS★☆★☆★☆★LASS☆★☆★☆★☆★LASS☆★☆★

Polish singer and producer LASS (Kasia Klimczyk) composes synth-pop songs that feature real stories and unusual sound combinations. She has given dozens of solo concerts and performances at festivals around the world (New York, South Korea, Poland, and Lithuania). LASS won our hearts at Zandari Festa in Seoul, and now she is going to show her specific play with sound, voice, and image also at Pohoda 2017. More here:www.pohodafestival.sk/en/news/lass

Poľská speváčka a producentka LASS (Kasia Klimczyk) píše synth-popové skladby, ktorých centrom sú skutočné príbehy a netradičné zvukové kombinácie. Má za sebou desiatky sólo koncertov i vystúpení na festivaloch po celom svete (New York, Južná Kórea, Poľsko či Litva). LASS si nás získala na Zandari Feste v Soule. Svoju špecifickú hru zo zvukom, hlasom, ale i obrazom ponúkne aj na Pohode 2017. Viac tu:
www.pohodafestival.sk/sk/novinky/lass

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.