Amaro Fest 2017

Dátum:15. Jul - 15. Jul
Miesto:Nitra
Kategória: Folklór, tradície , Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

OZ RUA vás pozýva na Amáro Fest 2017 - romský letný festival v Amfiteatri v Nitre kde je kapacita 15000 ludí. Možete sa tešiť na vynikajuce hudobne a tanečné skupiny ako sú :
V čase 13:00 - 22:00 hod.
GIPSY ČAVE 
MACO MAMUKO
GIPSY BOYS ULAK
KUKY BAND 
LACI NITRA
PETO JARKO MACO NITRA
LACI NITRA
CICO BAND
ROM MIX SONG - CZ
ROMA BAND ČAKAJOVCE
GIPSY DAVID ZDENO PETO - TOPOLČANY
IVETA SLAVIKOVA
GIPSY DANCE 
GIPSY REBELKO DETVA
pre najmenšich mame prichistane atrakcie a pre dospelych kvalitne občerstvenie + lektor tanca ktorý vas nauči tie najlepšie romske čapaše. neváhajte a pridite sa zabaviť a pozrieť na našu romsku kultúru. Tento projekt je spolufinancovaný z Urady Vlady Slovenskej republiky -program kultúra narodnostných menšin 2017 . ZMENA PROGRAMU VYHRADENA !!!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.