INÉsoboty #2: Potlač si tričko / tašku

Dátum: 3. Jun - 3. Jun
Miesto:Nitra
Kategória: Hobby, remeslá, tvorivé dielne

Popis podujatia

(rod)INÉ soboty je projekt založený na zážitkovom neformálnom vzdelávaní, ktorý podporuje aktívne trávenie voľného času detí a rodičov. Stretneme sa v Trafačke vždy prvú sobotu v mesiaci. 

3.júna vás pozývame POTLAČIŤ SI TRIČKO ALEBO TAŠKU. Workshop bude pozostávať z nahliadnutia do techniky linorytu, teda vyrezávania do linolea a následným otláčaním trochu iným spôsobom. Účastníci si môžu svojpomocne vyrobiť tričko, tašku alebo niečo potlačiť a to bez použitia lisu či zložitých zariadení.
----------------------------------------------------------------------------------------------
➤ REGISTROVANÍ ÚČASTNÍCI 
! kapacita 15 ľudí / registrácia cez info@trafacka.sk 
Pokiaľ sa chcete zúčastniť celodenného workshopu a vyskúšať si celý proces potlače podľa vlastnej navrhnutej grafiky je potrebné sa zaregistrovať. Pracovať môžete aj ako skupina / rodina . Registrovaní účastníci dostanú jednu tašku a všetok potrebný materiál. Pokiaľ si chcete potlačiť tričko, je potrebné priniesť si vlastné. 

➤ NEREGISTROVANÍ ÚČASTNÍCI 
Pokiaľ si chcete len potlačiť vlastné tričko alebo tašku jednou z grafík Know them? či ArtHa, kľudne sa zastavte počas trvania workshopu. Prineste si so sebou tričko alebo tašku. 
----------------------------------------------------------------------------------------------
Lektor: Igor Hanečák / ArtHa
Študent učiteľstva výtvarneho umenia a psychológie na UKF, ktorý svoj voľný čas venuje tzv. ArtHa iniciatíve, ktorá spája kreativitu, dobročinnostť a aktivitu. Viac info o nej nájdete na www.artha.sk.

Vstup na dielne je zadarmo. 

Fotogaléria Trafačka 

10:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.