AMA @Trafačka

Dátum: 9. Jun - 9. Jun
Miesto:Nitra
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

ama hrá svojskú zmes psychedelic a stoner rocku s experimentálnou ingredienciou v podobe jazzy feelingu a saxofónu/klávesov, pričom značná časť live vystúpení je často improvizácia. Momentálne nahrávajú svoje prvé EP a niečo vyše roka koncertujú po Slovenských festivaloch a kluboch a v Brnenských kluboch. 

Kapelu bolo možné počuť aj na slovenskom radio_FM, kde ich demo "Me" zožalo pozitívnu kritiku v programe Demovnica_FM.

"V našej tvorbe sa odzrkadľujú rôzne vplyvy počnúc kapelami ako The Mars Volta či Tool, no inšpiráciu nachádzame všade - od klasického jazzu, cez elektroniku až po doom a stoner metal. Momentálne si sami nahrávame svoje prvé EP a niečo vyše roka koncertujeme po slovenských/brnenských kluboch a malých festivaloch. Na Trafačku sa veľmi tešíme, tak si s nami poď aj ty užiť jeden veľmi psychedelický piatok."

VSTUP: 2€ 
www.soundcloud.com/amatheband

Fotgaléria Trafačka

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.