Golddies nyárnyitó koncert

Dátum: 3. Jun - 3. Jun
Miesto:Veľký Meder
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Kedves barátaink és tisztelt Golddies rajongók. A zenekar június 3-ára kötetlen, történetmesélős koncertre hív mindenkit, aki szereti a szwinget, a hot-jazzt és a régi filmslágereket. Helyszín a nagymegyeri Corvin étterem terasza. A belépés díjtalan, csak asztalt kell foglalnia annak, aki jönni szeretne. Boldoggá tenne minket, ha minél többen jönnének, jönnétek. A konyha és az italkínálat is osztályon felüli. Asztalfoglalás: 0907 785 847.
Milí priatelia, vážení fanúšikovia skupiny Golddies. 3. júna organizujeme neformálny koncert na otvorenie sezóny na terase reštaurácie Corvin vo Veľkom Mederi. Vstup voľný, rezervácia stolov na čísle 0907 785 847. Príďte a potešte nás svojou prítomnosťou.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.