Európske ľudové remeslo Kežmarok 2017 - 27. ročník

Popis podujatia

Milí priatelia mesta Kežmarok,
milovníci histórie, kultúry a ľudových tradícií,
milí priaznivci letných festivalov.

Už teraz Vás pozývame vás na ďalší ročník EĽRO, ktorý sa bude konať v dňoch:

7. - 9. júla 2017

Pozývame Vás do mesta, ktorého história sa začala písať dávno predtým, než mu boli v roku 1269 udelené Belom IV. mestské práva.

Už tradične sa tu počas druhého júlového víkendu
uskutoční najväčší a prvý festival svojho druhu v Európe
pod názvom

EURÓPSKE ĽUDOVÉ REMESLO.

Bohatý trojdňový program v historickom centre Kežmarku
je už tradične cieľom stretnutí nielen remeselníkov, šermiarov, domácich a zahraničných folklórnych skupín, ale i hercov, milovníkov vážnej i modernej hudby, sokoliarov, vzácnych hostí, ale najmä ľudí z blízkeho i vzdialeného okolia, ktorí náš festival navštevujú pravidelne niekoľko rokov, alebo ktorí prichádzajú po prvý raz, aby na jednom mieste našli všetko,čím sa môžu súčasné i predošlé generácie pochváliť, alebo to, čo je dnes niekedy len spomienkou na zašlú slávu našich predkov.
Príďte aj Vy medzi nás a vychutnajte si atmosféru nášho jedinečného podujatia.
Priveďte svojich blízkych, priateľov i svoje deti.
Aby sme spoločne vzdali hold tomu, na čo môžeme byť všetci právom pyšní.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.