AL DI MEOLA - World Sinfonia Tour

Dátum:15. Oct - 15. Oct
Miesto:Nové Mesto nad Váhom
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Písať o tom prečo je Al Di Meola génius na gitare by bolo tak minimálne na knihu. Američan s talianskymi koreňmi už od 70-tych rokov žiari medzi jazz-rockovými gitaristami, či už to bolo s Chickom Coreom, prípadne v legendárnom triu s Pacom de Luciom a Johnom McLaughlinom alebo na bohatej sólovej dráhe. Di Meola vždy uchvacoval poslucháčov vybrúsenou technikou, hispánskym temperamentom a rockovou dramatickosťou, ktorou sa odlišoval od tradičnejšie ladených jazzových hráčov. Čo ho však drží na vrchole, nie sú spomienky na minulé dekády, ale je jeho neustála posadnutosť svojou hrou, ktorá mu ani v tomto roku 2017 nedá spať. / zdroj : Jazz.sk /

Do Blue Note v NMn/V a do Spoločenského pavilónu v KE príde so svojim projektom World Sinfonia "Music of Di Meola, Piazzolla & Lennon–Mc Cartney."

Vstupné/Entry: 
Diamantová kat. 69 €
Zlatá kat. 59 €
Strieborná kat. 49 €
Brondzová kat. 39 €
Ekonomická kat. 29 €
ZŤP na vozíku 6,90 € – možné zakúpiť len na mieste
Zľavy/Discounts: bez nároku na zľavy/without any discounts.

Blue Note, J. Hašku 18, Nové Mesto n/V, J. Hašku 18

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.