ROCK POD HRADOM 7 ( POKOLGÉP, RAVENCLAW )

Dátum:27. May - 27. May
Miesto:Turňa nad Bodvou
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

27. Mája 2017 sa uskutoční Rock Pod Hradom 7 (Open Air), na otvorenom priestranstve pri Reštaurácii pod Hradom v Turni nad Bodvou.

Predstaví sa nám legenda maďarského heavy metalu POKOLGÉP kde odprezentujú svoj nový vypeckovaný album s výstižným názvom Metalbomba so svojím vynikajúcim vokalistom Attilom Tóthom. Samozrejme nebudú chýbať ani staré pecky zo starších albumov (Pokolgép, Ítélet helyett, A Háború gyermeke, Itt és Most, Metál az ész a mnoho ďalších)
Pred nimi sa predstaví košický RAVENCLAW so svojím Heavy/Power Metalom.
Kapela má na konte svoj vynikajúci album Welcome To The Raveland a radu úspešných vystúpení na rôznych festivaloch doma i v zahraničí a dokonca je ich úzka spolupráca s Kai Hansenom ( Helloween, Gamma Ray )
Ešte sa nám predstavia domáci a obľúbený RETROCK
Rožňavský Power/Speed metal TARVERP, ktorá vydala v roku 2016 svoj debut Angel of light a prešovská nová a nádejná melodická metalová grupa ETTERNA.

Cena/Price: 8 Eur

Popis/Description:
POKOLGÉP – 22:00 - 00:00
RAVENCLAW – 20:00 – 21:00
RETROCK -19:00 – 19:50
TARVERP – 18:00 -18:50
ETTERNA – 17:00 – 17:50

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.