Dj Shamell / Dj Stanley

Dátum:27. May - 27. May
Miesto:Nitra
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

★★★Dj SHAMELL ★★★ Na klubovú scénu sa dostal v roku 2005, odohral akcie v rôznych kútoch sveta ako napr. Írsko, Anglicko, Švajčiarsko, Chorvátsko, Slovinsko, Maďarsko či Česká republika. Hral na akciách s menami ako BOYSNOIZE, Quintino, Richie Hawtin, Bryan Cox, Kyau & Albert, SvenVäth, Chris Liebing, Muzzaik, Chris Lawyer, PHNTM atď. Je rezidentným dj-om popredných Bratislavských, Slovenských ale aj Českých klubov v ktorých sa prezentuje hudobnými štýlmi EDM – Techhouse - Futurehouse.
★★★DJ STANLEY ★★★ mladý energický Dj, ktorý sa živí komerciou, ale rád sa nechá vtiahnuť aj do clubovej scény. Pri hraní sa snaží komunikovať s davom, čím vytvára jednu veľkú tanečnú komunitu.


LUNA disco cocktail club
Kmeťkova 313/1, 94901 


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.