SIGNAll_FM SOUND @Trnava

Dátum: 9. Jun - 9. Jun
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Druhé pokračovanie noci SIGNAll_FM SOUND je tu! Drum&bass, ktorý poznáš z vysielania SIGNAll_FM teraz aj v tvojom meste. A kde inde by Lixx oslávil svoje narodeniny, ak nie v rodnej Trnave? Tentokrát si nenechaj ujsť špeciálny narodeninový set - Lixx b2b Kukurica. Dvojka, ktorá naservíruje to najlepšie (nie len) z liquidfunku.

Naše pozvanie tiež prijal parádny dj a selektor Clive z Drumatique crew a za mixpultom sa skvelou selekciou predvedú aj mladý slovenský dj a producent Bëor, domáci Tapir a rezident Freemind.

Od príjemných soulful beatov cez liquidfunk a atmosféry až po moderné tanečené deep rollery. Klub 69 je miesto, kde vyvrátime všetky tvoje predstudky o drum&basse!

▬▬

LINEUP:

► Lixx b2b Kukurica (signallfm.sk)
► Clive (drumatique.eu)
► Bëor
► Tapir
► Freemind

▬▬

Vstup: 4€ (do polnoci), 5€ (po polnoci)
Partneri: Radio_FM, SIGNAII_FM

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.