WLF Fashion Show Summer 2017

Dátum: 2. Jun - 2. Jun
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Elővétel helyfoglalással-Predpredaj s rezerváciou miesta: 10 Euro➡️ Budapest Kávézó, Prominent Caffe OC Max, Segafredo Family Center
Jegyek a helyszínen/ Lístky na mieste: 15 Euro

Szeretettel várunk minden kedves divatrajongót a június 2-án megrendezésre kerülő exkluzív divat-, smink-és hajbemutatóra egy fantasztikus, új helyszínen, a MAX üzletközpont legfelső emeleti parkolójában (I szint ) !!! A est folyamán különleges zenei produkciókkal és gyönyörű autókkal várunk Benneteket. Fellép a népszerű Arizóna zenekar es Sipos David& Imi Juhos utánozhatatlan saxofon-DJ duoja.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.