Kurz jogy a meditácie na čakry

Dátum:22. Jun - 22. Jun
Miesto:Trnava
Kategória: Osobný rozvoj , Športové podujatia

Popis podujatia

KAŽDÝ ŠTVRTOK, 19:30 - 20:30 h., 9. feb..2016 - 22.6.2017

Naučte sa prakticky – telesné, dychové, koncentračné a meditačné cvičenia pre každú čakru. Na kurze jogy a meditácie na čakry si môžete vyskúšať tieto techniky, ich účinky a naučiť sa ich prakticky používať. 

Každá hodina začína uvoľnením, po ktorom nasledujú jogové pozície a dychové cvičenia, ktoré pripravia telo a myseľ na techniku meditácie na čakry na konci hodiny.

ČAKRY vnútorné energetické centrá možno sprístupniť a prebudiť pomocou JOGY.

Koncentrácie na čakry pomáha človeku rozvíjať hlbšie porozumenie mysle, emócií a duše. Získať väčší pocit kľudu a vnútorného mieru tým, že rozvíja svoje skryté sily a schopnosti. 

Čakry majú významný vplyv na niekoľkých úrovniach nášho bytia:
Fyzické telo - v mieste každej čakry sú žľazy, orgány a nervy, ktoré môžu byť aktivované prostredníctvom jogy.
Druhou úrovňou je astrálna úroveň. Vibráciami a energetickým prúdením v čakrách je ovplyvňované vedomie aj telesné zdravie.
A duchovnej úrovni – z duchovnej roviny sa nám dostáva intuícia, múdrosť a poznanie. 

Cvičí sa raz do týždňa vo štvrtok.
Kurz trvá 5 mesiacov, začína 9. februára a končí 22. júna 2017.
Kurz vedie Stanislav Skubák

PRIHLASOVANIE NA KURZ: 
t.č.: 0907 / 195 028, e-mail: trnava@jogavdennomzivote.sk
Miesto na kurze je rezervované až po prihlásení e-mailom, telefonicky alebo priamo na cvičení a uhradení poplatku za kurz. 

Na cvičenie príďte v pohodlnom oblečení. Cvičí sa bez tenisiek, len v ponožkách. Podložky na cvičenie aj deky sú k dispozícii v jogacentre.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.