Satsang - rozprávanie o joge

Dátum:23. Jun - 23. Jun
Miesto:Trnava
Kategória: Osobný rozvoj , Športové podujatia

Popis podujatia

Voľné rozprávanie o joge a o tom, čo vás na joge zaujíma. Rozprávanie o poznávaní samého seba, o práne, čakrách, pozitívnom myslení, o získaní nadhľadu nad svojím životom. Rozprávanie o tom, ako môžeme využiť jogu v bežných životných situáciách, ako pozitívne ovplyvňovať seba a svoje okolie. Ako čeliť strachu, hnevu a iným negatívnym pocitom a myšlienkam. Ako zistiť, kto sme a akí sme.

ČAKRY vnútorné energetické centrá možno sprístupniť a prebudiť pomocou JOGY. Joga nie sú samotná telesné cvičenia. Joga je veda o tele, mysli, vedomí a duši. Joga vedie človeka k tomu, po čom všetci ľudia túžia: ku zmysluplnému životu v harmónii, v mieri a v šťastí. Prostredníctvom jogy vstúpime do spojenia s duchovnými silami v kozme a spoznáme svoju skutočnú Božskú Podstatu, naše Pravé Ja. 

Čakry majú významný vplyv na niekoľkých úrovniach nášho bytia:
Fyzické telo - v mieste každej čakry sú žľazy, orgány a nervy, ktoré môžu byť aktivované prostredníctvom jogy.
Druhou úrovňou je astrálna úroveň. Vibráciami a energetickým prúdením v čakrách je ovplyvňované vedomie aj telesné zdravie.
A duchovnej úrovni – z duchovnej roviny sa nám dostáva intuícia, múdrosť a poznanie.


Joga v dennom živote Trnava
Pekárska 12, 91701 
18:30


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.