Írska kliatba

Dátum:15. Jun - 15. Jun
Miesto:Nitra
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Päť mužov vo veľkej komédii o malých problémoch. Šteklivý príbeh s hviezdnym hereckým obsadením odhalí, že každý z nás má niečo, čo na sebe neznáša. 

Sú úspešní, vtipní, inteligentní a majú zmysel pre humor. Žijú šťastné životy na najvzrušujúcejšom mieste na svete – v New Yorku, a predsa sú s niečím nespokojní. Môžu mať títo muži vôbec nejaký problém? Odpoveď na túto otázku je za hranicou vašej predstavivosti.

Divadlo Aréna z Bratislavy prichádza do Nitry s novinkou predstavenia Írska kliatba, ktorá bude mať premiéru 16. 5 2017. Európska premiéra prebehla za účasti autora Martina Casselu, uznávaného newyorského dramatika, pedagóga a herca, ktorý okrem iného pracoval ako osobný asistent Stevena Spielberga.

Otázka – Čo robí muža mužom? – je azda najtabuizovanejším aspektom mužskej identity. Práve s takou záhadou sa trápia piati muži v hereckom obsadení Jána Jackuliaka, Martina Mňahončáka, Braňa Deáka, Juraja Loja a Mareka Majeského. Príbeh je analyzovaný s takou úprimnosťou a otvorenosťou, že vám to vyrazí dych. Na ten vám však pri záchvatom smiechu nezostane čas.

Lístky: 18 € (Ticketportal a Music a Cafe Nitra)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.