Výkvet Poézie Nadšenca v Rádiu Bunker

Dátum:27. May - 27. May
Miesto:Trnava
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

V sobotu 27.5 privítame v Bunkri kapelu s názvom Vykvet Poezie Nadsenca. Kapela označuje svoj hudobný štýl ako big-beat-funk zo Senice. 

"Vykvet Poezie Nadsenca" vznikli podľa vlastných slov ako posledný výkrik slovenskej umierajúcej kultúry, ktorá sa pod tiahou cudzich hodnot, skryvajucich sa za kridla imperializmu, pomaly vytráca do jaskyne zabudnutia. Toto umieranie je tak prepracovane, presne nasmerovane, ze je az tak pomale, aby si to nikto nevsimol. Kazdy z nas formuje realitu tam, kde dava svoju energiu. Do kedy budeme davat nasu energiu cudzim panom? My sme sa rozhodli smerovat nasu energiu smerom, kam chceme aby smerovala. To jest do spolocenstva uvedomelych, slobodnych bytosti, bez nejakeho izmu, ktore chcu, aby vsetky bytosti boli stastne. Tieto vsetky okolnosti s laskou vytriskli do vzniku stylovo neonalepkovatitelnej kapely "Vykvet Poezie Nadsenca". 

Hlavnou ingredienciou večera bude živá hudba, ale nebude samozrejme chýbať ani rozhovor s kapelou v rámci, ktorého bude aj priestor na tvoje otázky ak sa budeš mať chuť zapojiť....


Vstupné je dobrovoľné...to znamená, že dáš kolko budeš cítiť, môcť a chcieť.
Prídi začať sobotný večer s nami do Bunkru.
Bar v ARTKLUBE.

19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.