Knižná revue s Lacom Keratom

Dátum:24. May - 24. May
Miesto:Trnava
Kategória: Divadlo, literatúra , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Pero Le Kvet pre vás zostavuje výber toho najzaujímavejšieho, čo dorazilo na pulty našich kníhkupectiev. O dobrých knihách sa rozpráva s hosťom a, samozrejme, s vami. Hosťom marcovej Knižnej revue spisovateľ a scenárista Laco Kerata.

streda/24/máj
začiatok/19:00
vstupné/1 euro

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

LACO KERATA (1961) absolvoval divadelnú réžiu na Divadelnej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave. V roku 1991 spolu s Blahom Uhlárom a Milošom Karáskom založili Divadlo Stoka, v ktorom pôsobil do roku 2002. Neskôr pôsobil v divadelných združeniach MED a Non.Garde. Napísal viac ako pätnásť divadelných a rozhlasových hier. Debutoval zbierkou básní Hriešny spánok (1991). Postupne knižne vydal drámy Rádiové hry (1999) a Večera nad mestom (2001), zbierku básní Prišiel som, videl som (2000), zbierku poviedok Mám sa (2004), román Zlý herec (2009), ktorý sa dostal do finále ceny Anasoft litera a vyšiel v českom preklade, zbierku poviedok Malé domov (2013) a román Ešte som tu a zostanem (2014).

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Podujatie sa realizuje s finančnou podporou Fondu na podporu umenia. Mediálni partneri: Trnava-live.sk, TrnavskýHlas.sk a mesto Trnava.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

BERLINER DKP / Dočasný kultúrny priestor Berliner sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať do otvorenia kultúrneho centra Malý Berlín.

19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.