20.ročník Pivného pochodu Trnavská 13

Popis podujatia

Výročný 20. pivno-turistický pochod, hudobný víkend ako aj detský a športový program k tomu bude tento rok na parádu :) 

Novinka č.1 – Promenáda je super
Dôležitá zmena je miesta konania. Po úspešných ročníkoch na Slávii a minuloročnom Amfiku sme tentokrát vybrali Promenádu, a to z viacerých dôvodov:
- ide o veľmi populárne miesto, ktoré každý pozná, v podstate v centre mesta
- organizujú sa tu rôzne kultúrne udalosti, tak sme tam pridali ďalšiu
- poznáme ju veľmi dobre, organizujeme tam už vždy v auguste Slávnosti piva, poznáme tam každý strom 

Novinka č.2 – hudobný program je zadarmo
Celý hudobný program bude oba dni ZADARMO. Vďaka sponzorom a podporovateľom. V piatok začína o 19:30, hneď po odštartovaní behu Trnavská 13 RUN a trvá do 23:00 a v sobotu budeme mať kapely už skoré poobedie až do 23:00. Čakajú nás chuťovečky, tradičné a originálne kapely a skvelá sobotňajšia rocková odpalovačka. 

Novinka č.3 – už nie obyčajné tričká
Tento rok sme pripravili špeciálnu edíciu „tričiek“ k 20.ročníku fungovania Trnavskej 13. Prezradíme, že to nebudú tradičné tričká, ale polokošele v krásnej trnavskej farbe. Polokošele preto, lebo chceme zvýrazniť jubileum, ktoré si spolu s vami chceme poriadne užiť. Tričká prídu na na konci mája, pôjdu na dračku, kto nemá túto edíciu, toho do podnikov snáď ani nepustia :)

Novinka č.4 – súťaž s fotkami
Chceme, aby to bola udalosť pre všetkých podporovateľov Trnavskej 13, Trnavčanov a návštevníkov za posledných 20 rokov. Na našej facebookovej stránke budeme uverejňovať postupne fotky zo všetkých ročníkov Trnavskej 13. Ak ste naši fandovia, zapojte sa do súťaže o 3 tričká a špeciálnu cenu Trnavskej 13. 
Súťaž je jednoduchá – zverejnite fotku z ktoréhokoľvek ročníka Trnavskej 13 na našom facebooku v udalosti Trnavská 13 a získajte pre ňu najviac hlasov. Prví traja získajú tričko Trnavskej 13 a špeciálnu cenu získa fotka, ktorá sa bude najviac páčiť organizátorom Trnavskej 13. 

Novinka č.5 – celodenné i večerné premietanie 
Večerné či nočné premietanie sa nám v minulosti osvedčilo. Či už to boli zápasy Majstrovstiev sveta 2014, Majstrovstiev Európy 2016 (plný Amfik) alebo poznávanie uličiek starej Trnavy (Slávnosti piva) spojené s premietaním na hradbách, ktoré sme robili ako prví v Trnave, všetko sa stretlo s veľkým úspechom. 
Tentokrát chceme zavolať na 20.ročník všetkých priaznivcov a pozrieť sa na posledných 20 rokov inak. Počas celého dňa budeme hovoriť zaujímavosti o jednotlivých ročníkoch, ukážeme tričká, ktoré vtedy boli na pochode, pozrieme si zábery, ktoré ste možno ešte nevideli. Určite sa na nich nájdete. A k tomu kopec súťaží a zábavy. 
Postupne budeme pridávať ďalšie infošky, sledujte facebook i web a vidíme sa 9-10.júna NAJNESKÔR!!!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.