Piváles v Relaxe

Dátum:27. May - 27. May
Miesto:Trnava
Kategória: Gastronómia, degustácie , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Trnavská 13 a reštaurácia Relax prinášajú podujatie, na ktorom oslávia svoje výročia. Spoločnú reč sme našli aj vďaka zlatistému moku, ktorý je pre obe strany typický. A preto sa narodeninová party bude volať Piváles!

Krígle nad hlavy môžete všetci s nami pozdvihnúť v sobotu 27. mája práve v Relaxe, ktorý si tento rok pripomína 25 rokov od vzniku a Trnavská 13 oslavuje tiež - 20. rokov od vzniku pivného pochodu. 

Program:

11:00 - 22:00
Unikátne polokošele k 20.výročiu začíname predávať v Relaxe

Návštevníci Piválesu si budú môcť ako prví zakúpiť odev tohtoročnej Trnavskej 13. Pri príležitosti výročia im výnimočne nebudú tričká, ale unikátna séria polokošieľ a k tomu aj slamené klobúky.

od 11:00 
Boje o víťazstvo pri varení pivného guláša a veselú náladu navodí kapela a DJ, ktorý zahrá najlepšie oldies hity z diskoték, ktorými je Relax známy.

14:00 - 18:00 
Na deti čaká dobytie pirátskej pevnosti Boyard, súťaže a atrakcie. 

od 14:00 až do polnoci
DJ hrá oldies hity (všetci poznáme stredya oldies diskotéky v Relaxe)

19:00 
Hlavným hosťom na narodeninovej oslave bude plzenský sládok Václav Berka. Ľuďom porozpráva o prednostiach tohto piva, ukáže, ako ho správne čapovať a bude zároveň hlavným rozhodcom súťaže v čapovaní.

Chutné jedlo celý deň

Spoločná oslava Relaxu a Trnavskej 13 sa začne o 11. hodine a potrvá do polnoci. Počas celého podujatia budú kuchári grilovať rôzne špeciality. Tešíme sa, že vznikne podujatie pre Trnavčanov s dobrým jedlom, pivom a náladou. Jednoducho Piváles...

tím Trnavskej 13

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.