Zlez dobrovoľníkov #2

Dátum:18. May - 18. May
Miesto:Nitra
Kategória: Dobrovoľníctvo

Popis podujatia

Nitrianske centrum dobrovoľníctva vyráža do mesta! 

Zlez dobrovoľníkov je začínajúci formát pravidelných neformálnych stretnutií, na ktorých sú srdečne vítaní všetci ľudia so vzťahom k dobrovoľníctvu - či už ide o "našich" aktívnych dobrovoľníkov, záujemcov či náhodných okoloidúcich. 

Cieľom stretnutia je lepšie sa spoznať, podebatovať, zabaviť sa, nadviazať nové priateľstvá a postupne tak vytvoriť dobrovoľnícku komunitu.

Stretneme sa v obľúbenom bare Mariatchi, Nitra v prednej, nefajčiarskej časti. Kto nás nepoznáte, hľadajte logo Centra nalepené kdesi pri nás. :)

19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.