Kukadlo: Vo svete, kde vládnu trailery

Dátum:25. May - 25. May
Miesto:Trnava
Kategória: Kino, filmy

Popis podujatia

Filmové trailery patria popri spravodajstve a užívateľských obsahoch medzi najpopulárnejšie typy videa, ktoré ľudia sledujú online. Trailery sú však oveľa staršie než internet, vyrábajú sa vyše sto rokov. Poďte sa s nami pozrieť na ich fascinujúci vývoj do dnešnej podoby, keď už nepromujú iba filmy, ale aj televízne show, videohry, predstavenia, koncerty, párty a dokonca aj knihy.

štvrtok/25/máj
začiatok/19:00
vstupné/1 euro

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

BERLINER DKP / Dočasný kultúrny priestor Berliner sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať, pokým sa neotvorí kultúrne centrum Malý Berlín.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Podujatie je realizované s finančnou podporu Nadácie ESET.

Berliner Dkp

19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.