Piešťany Street Art Festival 2017

Dátum: 5. Aug - 5. Aug
Miesto:Piešťany
Kategória: Divadlo, literatúra , Hudba, festivaly, koncerty , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Druhý ročník Piešťany Street Art Festival(u) - Deň pouličného umenia v centre Piešťan. 

Námestie Slobody, Kolonádový most a mestská zóna pre práve prechádzajúcich pouličných umelcov. 

Potvrdení účinkujúci: Juju Planet Dub, Groove Inferno, Druhá edícia, Jazzero, Duba a Buka, Noel McCarthy & Happy Boys, Graeme Mark Donaldson, Luke Mizmor, Javor Divotvor, Romanika. 

After-party v klube ŽiWell 

Program bude priebežne dopĺňaný. Kontakt pre záujemcov: emerald@emerald.sk.

Pouličné umenie, tzv. busking sú rôzne formy umenia od hudby cez maľovanie, živé sochy alebo artistov zvyčajne spojené s dobrovoľným príspevkom od okoloidúcich. Genius loci mesta a kozmopolitná atmosféra robia Piešťany ideálnym mestom pre pouličné umenie. 

Piešťany Street Art Festival je zdarma. V prípade nepriaznivého počasia sa line-up festivalu presúva do klubu ŽiWell, Winterova 3, Piešťany. 

Festival organizuje Emerald Music House 
Spoluorganizátor ŽiWell
Finančne podporil Rezort Piešťany 
Grafický návrh Fobos media 
Mediálny partner Nový Populár

#PiešťanyStreetArtFestival #PiešťanyOpenMic

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.