Tajomstvo pôvabnej a múdrej ženy

Dátum:19. May - 21. May
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Víkendový workshop
Žena je oceán nekonečnej energie. Slobodná, tvorivá bytosť, ktorá je plná sily, radosti a múdrosti. 

Čo nás čaká na workshope:

prebúdzanie energetickej ženy
Energia je všeobecné slovo pre akúkoľvek formu prejavu, v podobe fyzických tvarov, emócií, zážitkov a vnútorných stavov. Zameriame sa na kreatívnu energiu vitality, sexuality, vôle a sily, citov, inšpirácie i múdrosti. Ženy sú stelesnením prírodnej sily, cez ktorú sa dá navrátiť do vlastnej podstaty.

ženská spontánnosť a kreativita
Žena je slobodná bytosť. A keď dokáže prejavovať vlastné vlohy, pôvab aj vnútornú krásu duše, cíti sa naplnene a prirodzene. Žena je stvorená pre inšpiráciu a preto je veľmi smutné, keď sa potláča alebo má strach vyjadriť túžby svojho srdca.

zdieľanie ženskej povahy
Je veľmi prirodzené, že sa ženy rady stretávajú a zdieľajú svoje zážitky. Byť v ženskom kruhu je povzbudzujúce, liečivé, prosperujúce a prináša to čerstvú miazgu.

objavenie a uvedomenie vnútornej krásy
Ženy sú ako kvety. Keď sa cítia dobre, v bezpečí a majú starostlivosť, tak rozkvitnú do nádherného kvetu, ktorý odhaľuje ich ojedinelú krásu. Ich oči žiaria čistou láskou a možno v nich pozorovať vrelosť aj nehu srdca. Vnútorná krása je neprehliadnuteľná a je známkou vyspelého duchovného poznania.

umenie relaxácie a zážitku
Čím viac sa žena dokáže bdelo uvoľniť, tým viac si vychutnáva vnútorné zážitky. Čo jest pravé umenie, ako odhaliť veľa tajomstiev, ktoré nečakajú za dverami, ale vnútri nás.

Pre zväčšenie vnútornej pohody a relaxácie je plánovaná návšteva termálneho aquaparku v Dunajskej Strede.

Pre koho je workshop vhodný:

pre študentky kurzov tantry a jogy
pre všetky ženy, ktoré sa chcú rozvíjať a byť si vedomé svojej ženskosti
pre ženy, ktoré si chcú zvýšiť sebavedomie

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.