Thomas Puskailer

Dátum:30. Jun - 30. Jun
Miesto:Topoľčany
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Spevák, skladateľ a muzikálový herec Thomas Puskailer prináša pre fanúšikov po velmi úspešnom #UNPLUGGEDTOUR 2016 v tomto roku 2017 celkom nové koncerty v slovenčine "Po Slovensk(i)y Tour"

Na tvorbu slovenských textov si prizval renomovaného textára Martina Sarvaša. Thomas si tuto spoluprácu nevie vynachváliť. Oceňuje jeho prehľad o hudobnom svete a vzájomnú tvorbu považuje za veľkú výzvu. Martin Sarvaš je na Slovensku pojem. Na konte má spoluprácu s kapelami Tublatanka, Elán, Hex, Metalinda či spevákmi Pavol Habera a Janko Lehotský.

„Počas 90 minutového koncertu, budem spievať známe slovenské a zahraničné hity preložené do slovenčiny, ale aj svoje skladby. Veľmi sa na to teším. Tým nechcem povedať, že s angličtinou úplne končím, len to chcem teraz skúsiť trochu inak” hovorí Thomas.

► ukážka Po Slovensky(i)y Tour:
https://www.youtube.com/watch?v=uohrCzORjok

► MIESTO KONCERTU:
cafébar Sway
J. Jesenského 2183/16
955 01 Topoľčany

TERMÍN KONCERTU: 30.06.2017 (Štvrtok)
ZAČIATOK KONCERTU: 20:00h
VSTUPNÉ : € 2,-
VSTUPENKY / PREDPREDAJ:
Predaj vstupeniek na recepcii tel: 054/477 44 70
Po každom koncerte bude autogramiáda pre fanúšikov + možnosť zakúpiť si CD + merch

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.