Nitránsky rínek 2017

Dátum:27. May - 27. May
Miesto:Nitra
Kategória: Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

Nitránsky rínek je jednodňový trh, kde chceme vytvoriť priestor na podporu a propagáciu malých remeselníkov, umelcov, tvorcov , malovýrobcov potravín, farmárov a pestovateľov. Taktiež chceme, aby naše podujatie slúžilo na prezentáciu hudobníkov, mladých kapiel, divadelníkov, tanečníkov a všetkých, ktorí by radi svojím vystúpením obohatili program Nitránskeho rínku.
Stačí keď prídete porozprávate sa s priateľmi a známymi, proste stretnete sa s ľuďmi, prípadne niečo nakúpite a hlavne budete sa cítiť na rínku príjemne.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.