Tandemové zoskoky

Dátum:19. May - 20. May
Miesto:Nitra
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Pozývam Vás na ďalšiu jedinečnú akciu na letisku v Nitre, kde si budete môcť vyskúšať tandemový zoskok na padáku. Tento zoskok je najmä pre nadšencov, ktorí nenájdu v sebe toľko odvahy ako pri samostatnom zoskoku. Počas celého zoskoku ste pripútaní k svojmu inštruktorovi, ktorý robí všetko za Vás. Výhodou tohto zoskoku je, že si môžete vyskúšať ten nezabudnuteľný pocit voľného pádu. Výška zoskoku je 3000 metrov a rýchlosť voľného pádu cca 200 km/h . Skáče sa z lietadla Cessna 182. Lekárska prehliadka nieje potrebná.

Priebeh:
1. Príprava pred zoskokom 15 minút.
2. Stúpanie v lietadle cca 25 minút.
3. Voľný pád z výšky 3000m cca 40 sekúnd.
4. Otvorenie padáku vo výške 1500 metrov.
4. Let na otvorenom padáku 5-7 minút.

Skákať sa bude celý víkend od piatku 19.5. do 21.5.2017.

Cena tandemového zoskoku: 150 euro
Príplatok za Handy HD video zo zoskoku: 40 euro
Plaba na mieste v hotovosti pred zoskokom.
ukážka tu: http://www.youtube.com/watch?v=14HgK5JGT6c

Ak máte záujem, je vhodné si približný čas zoskoku vopred dohodnúť, keďže miesta sú obmedzené. Je možné vystaviť aj darčekovú poukážku.

Počas víkendu si môžu prísť skočiť aj športovci s licenciou.

Pre viac informácií ma kontaktujte na tel. čísle 0907 325 477.

Medzinárodné letisko / International Aerodrome NITRA - LZNI, Dlhá 588, Nitra
12:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.