Feng Šuej- môj krásny domov-prednáška

Dátum:15. May - 15. May
Miesto:Nové Zámky
Kategória: Kurzy, školenia , Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Feng Šuej – môj krásny a harmonický domov
Ako staré je Feng Šuej?
Čo to Feng Šuej vlastne je?
Je viac druhov Feng Šuej?
Stavalo sa podľa Feng Šuej aj v Európe?
Ako zistím, či mám dobré Feng Šuej?
Feng šuej je starodávne čínske umenie ako žiť v harmónii so svojím prostredím. Všetko, čo nás obklopuje, je vytvorené z energie (vo feng suej túto energiu nazývame čchi), ktorá je prirodzenou súčasťou prostredia a ovplyvňuje všetko živé aj neživé. Tak ako človek ovplyvňuje životné prostredia, tak aj prostredie vplýva na človeka.
Tak prečo nevyužiť feng šuej ako metódu pre ošetrenie prostredia tak, aby ovplyvňovalo naše žitie pozitívnym smerom? Vnútorný pocit spokojnosti a šťastia je pre všetkých veľmi dôležitý.
Prednáška odznie v podaní Ing.Marty Látalovej profesionálnej fengšuej poradkyni.
Vstupné 5 eur

Tibetský park mieru a harmónie, Gúgska 134, Nové Zámky
17:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.