Koncert Proti Fasizmu

Dátum: 7. May - 7. May
Miesto:Šaľa
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Pri príležitosti 72.výročia ukončenia Druhej svetovej vojny a porážky fašizmu v Európe sme pre vás v Parku Slniečko pri Čajovni Na Konci Vesmíru pripravili koncert dvoch kapiel:

CAPRE
Šaliansky ethnofusion band, spájajúci bez predsudkov hudbu všetkých rás a kontinentov do výbušnej zmesi, ktorá dokazuje, že hudbu a tanec majú všetci ľudia na Zemi spoločnú bez ohľadu na národnosť a vierovyznanie.
https://www.facebook.com/caprethno

CHEAP TALK
Vážska partia tvrdých chlapcov, ktorí hudbou bojujú proti nespravodlivosti, neznášanlivosti, neľudskosti a iným nešvárom dnešného sveta.
https://www.facebook.com/pg/cheaptalkhc

Popri hudbe si prídu na svoje aj milovníci kvalitného remeselného piva, ktoré bude čapovať Pivotéka u Divokej Svine.
https://www.facebook.com/udivokejsvine

Bude prichystaný aj vegetariánsky guláš, domáce koláče a gril.

Čajovňa Na Konci Vesmíru sa týmto podujatím chce rozhodne postaviť proti exhumácii fašizmu a silnejúcej národnostnej, rasovej, náboženskej a názorovej neznášanlivosti v spoločnosti.
NIE JE NÁM TO JEDNO!

Čajovňa Na Konci Vesmíru, M. R. Štefánika 12, Šaľa
16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.