GIRLS GIRLS GIRLS tour Levice Theatro club

Dátum: 6. May - 6. May
Miesto:Levice
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Dievčatá z FCK THEM vyrážajú na klubové turné po Slovensku a Českej republike, aby ukázali, že ich hudobná selekcia a skills sú na vysokej úrovni a dokážu spraviť rovnaký mejdan ako najkvalitnejší djs u nás. Strecha F*CK THEM je ich spoločným menovateľom, no každá pochádza z inej krajiny a tiež ich hudobný záber je odlišný, preto sa každá párty bude niesť na vlne fresh zvuku odlišných hudobných štýlov.
S hlavným mediálnym partnerom Freshfem vám dievčatá postupne bližšie predstavíme, prinesieme vám krátky rozhovor a tiež mix, ktorý vám ešte lepšie priblíži čo budete môcť na GIRLS GIRLS GIRLS tour čakať.
S našimi hlavnými generálnymi partnermi Jägermeister a Queens.cz sme sa dohodli, že ženy si zaslúžia byť obdarované nielen počas sviatkov a výročí a tak všetkým ženám darujeme vstup FREE na každú zastávku, a kedže všetci dobre vieme, akú atmosféru dokáže spraviť klub plný žien, tak toto rozhodnutie nieje rozhodne len darom pre ženy. Vidíme sa na tour

MASHA LWP (Ukrajina)
NIKA MI (Slovensko)
JUGG (Francúzsko)

5.5 Levice - club Theatro Levice

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.