IV. Putovný Pohár vo westernovom jazdení

Popis podujatia

Každého srdečne očakávame na 4. westernové preteky na Szekeres ranchi. Zábava bude zabezpečená na celý deň pre celú rodinu. Upozorňujeme vás, že terajšie preteky sa nebudú konať v areáli Vodného mlyna, ale na novej adrese Szekeres ranchu (posledný dom pred odbočkou na Nesvady) Veľká Gúta 4!!!!

Mindenkit szeretettel várunk az idén 4. alkalommal megrendezésre kerülő western lovas versenyre, ami egésznapos szórakozást biztosít az egész családnak. Egésznapos jó hangulat, s mi szem szájnak ingere. Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy az elmúlt évekkel ellentétben a rendezvény nem a Vízimalom területén, hanem a Szekeres ranch új helyén lesz megrendezve (a naszvadi letérő előtt az utolsó ház jobbra) Veľká Gúta 4 !!!!

Szekeres Ranch, Veľká Gúta 4, Kolárovo
11:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.