"Nitra žije jogou" - YOGA V PARKU

Dátum: 1. May - 1. May
Miesto:Nitra
Kategória: Osobný rozvoj , Športové podujatia

Popis podujatia

Milí priatelia, známi a všetci tí, ktorí máte radi jogu, alebo sa ešte len s jogou chcete oboznámiť.
Po veľmi úspešnom minuloročnom cvičení jogy v parku Nitra za Starým Biskupským Hostincom (na krásnom upravenom trávniku) vás opäť pozývame aj tento rok v mesiacoch máj až august na cvičenie jogy pod holým nebom s profesionálnymi inštruktorkami jogy vyškolenými v Powerjoga Akademia SK .
Rozhodli sme sa, že cvičenie bude bývať pravidelne dvakrát do týždňa každý pondelok o 17:45 a vo štvrtok o 17:00hod.
V prípade nepriaznivého počasia ( odporúčame pravidelne sledovať informácie o evente na facebooku) bude joga v pondelok ZRUŠENÁ a vo šrtvrtok PRESUNUTÁ do ARÉNY- JOGOVÉHO CENTRA NITRA ( Piaristická 2).
Vstupné na jogu v parku je 4€, pre návštevníkov arény -jogového centra budú platiť aj permanentky.

Starý Biskupský Hostinec, Park na Sihoti, Nitra
17:45

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.