GORAL WINE FEST 2017

Dátum:10. Jun - 10. Jun
Miesto:Čadca
Kategória: Folklór, tradície , Gastronómia, degustácie , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Srdečne Vás pozývame na vinársky festival "GORAL WINE FEST".

V tomto roku, sa podujatie uskutoční - 10. júna, od 10:00 do 19:00 na Hoteli Husárik.

Aj tento rok sa môžete okrem ochutnávky skvelých slovenských, moravských, ale aj poľských vín, tešiť na veľmi bohatý sprievodný kultúrny, zábavný a spoločenský program.

Súčasťou podujatia, bude aj festival regionálnych produktov GORAL GASTRO FEST, kde budú pre vás pripravené rôzne delikatesy – gastronomické špeciality kysuckého regiónu (sladkosti, farmárske paštéty, mäsiarske výrobky, syry ... ). Všetko domáce a priamo od producentov.

Degustačné lístky na podujatie bude možné zakúpiť v predpredaji, ako aj v deň konania akcie v infopointoch.

Vinárske a gastronomické festivaly nie sú len o nakupovaní, ale aj priamej debate s výrobcami, pestovateľmi, sú aj o rozhovoroch a milých stretnutiach :-)

Druhý júnový víkend si preto nájdite čas a naplánujte si spolu s priateľmi, rodinami, kolegami, alebo iba tak, v rámci prechádzky k Hotelu Husárik, v prekrásnom horskom prostredí zastávku - na horskom hrebeni plnom dobrých vín, pohostenia, regionálnych špecialít, kvalitnej hudby, skrátka jedinečnej príjemnej atmosféry ...

Tešíme sa na naše vinárske stretnutie.

BLIŽŠIE INFORMÁCIE NÁJDETE NA STRÁNKACH FESTIVALOV:

GORAL WINE FEST
a
Goral Gastro Fest

U Husárikov, Čadca
10:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.