Boy Wonder v Žiline

Dátum:27. May - 27. Apr
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Boy Wonder – rider z Trnavy a první slovenský člen Ty Nikdy. Do obecného povědomí se dostal především díky partě Turbo Boost. Po rozpadu Turbo Boost si dal Wonder tvůrčí pausu, kterou přerušilo až vydání singlu Počujete Ma?, následné přijetí do Ty Nikdy a oznámení první sólo desky. Ta vyšla v roce 2012 a dostala název Špinavý poet.

Boy Wonder a Idea jsou BoyBand. Polobláznivý projekt, který vznikl jako fór se stal jednou z největších rapových senzací roku 2013. O rok později navíc po debutu Best Of přichází druhá deska Galapágy.

https://www.facebook.com/boywonderofficial/?fref=ts
https://www.facebook.com/tynikdylabel/?fref=ts

Klub Kolečko, Komenského 2743/6, Žilina
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.