Futurikon 2: Interaktívna prehliadka technológií budúcnosti

Dátum:17. May - 17. May
Miesto:Žilina
Kategória: Prednášky, semináre, besedy , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Po nadšení, s akým odchádzali návštevníci prvého ročníka Futurikonu (a tí malí ani odísť nechceli), sa ešte viac tešíme, že túto jar, v stredu 17. mája, vás môžeme opäť pozvať za dvere Novej synagógy stať sa na chvíľu súčasťou našej modernej technologickej budúcnosti, ktorá nie je vôbec taká vzdialená ako by sme si mohli myslieť. Ste zvedaví? Chceme vás vidieť všetkých aj s vašimi deťmi, priateľmi, rodičmi. Príďte na druhý ročník futurologickej konferencie FUTURIKON a ocitnite sa na okamih v budúcnosti. Dotknite sa vlastnými rukami technológií, ktoré zmenia náš svet. Chystáme pre vás zážitok, súťaže, zábavu a reálne fungujúce zázraky blízkej budúcnosti, ktoré budú čakať na to, ako si ich vyskúšate aj vy. Vstupné je bezplatné.

Stay tuned, program a mená vystavovateľov odhalíme čoskoro! Viac info na www.futurikon.sk

Si aj Ty človek, ktorého práca tvorí našu budúcnosť? Poď sa stať jednou z expozícií! Alebo nás podpor formou 3P (pekným slovom/promom, proviantom či peniazmi) a budeme Partnermi :) Ruka v ruke pre budúcnosť.

Nová synagóga Žilina, J. M. Hurbana 11, Žilina
09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.