Jogošíkova 15-tka 2017

Dátum: 6. May - 6. May
Miesto:Zázrivá
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Jogošíkova 15-tka je prvý ročník trailového behu na úpätí Malej Fatry, ktorý vzniká ako sprievodný program outdoorového festivalu Zázrivská Inverzia https://www.facebook.com/events/405093833158506/. Pretek organizuje Koliba u Jogošíka https://www.facebook.com/yogoshik/, Zázrivský aktívny spolok a obec Zázrivá.


TRASA
Na účastníkov čakajú 2 trasy (15 a 7km) krásnymi Zázrivskými hoľami, lesmi, zvážnicami pod Malým Rozsutcom a čiastočne aj off-trail s tými najčarovnejšími výhľadmi na vrcholy Malej Fatry. Krátka trasa je vhodná aj pre chodcov či nordic walkerov a prevedie vás tými najkrajšími zákutiami Zázrivských doliniek a značné výškové metre dlhšej trasy preveria aj znamenitých horských bežcov.


MIESTO A ČAS KONANIA
6.5.2017 o 10:00 v priestoroch festivalu Zázrivská Inverzia (vstup na festival voľný)
Štart pri amfiteátri v Zázrivej
K dispozícii pretekárom budú šatne futbalového ihriska


PARAMETRE
Hlavná trasa:
15km, 550m stúpania a klesania
70% trail, 20% asfalt, 10% off trail

Malý okruh:
7km, 250m stúpania a klesania
65% trail, 30% asfalt, 5% off trail


REGISTRÁCIA vyplnením formulára na:
https://form.jotformeu.com/Yogoshik/jogokova-15-tka


ŠTARTOVNÉ
Organizácia tohto preteku je naša dobrovoľná nezárobková činnosť a celá suma vyzbieraná na štartovnom bude použitá na to, aby sme Ti v rámci možností poskytli čo najkrajší outdoorový zážitok. Zvyšná suma, ktorá nebude použitá na organizáciu, bude darovaná Zázrivský Aktívny Spolok - neziskovému združeniu mladých Zázrivských deciek, ktoré sa miesto flákania venujú športu, ochrane prírody, zveľaďovaniu obce a podobným skvelým aktivitám ako náš bežecký pretek.

Štartovné zaplatené do 1.5.2017:
Hlavný okruh - 12eur
Malý okruh (aj nordic walking) - 8eur

Suma musí byť pripísaná na náš účet (info obdržíte po registrácii) najneskor 1.5.2017, inak bude potrebné doplatiť na mieste zvyšok sumy do výšky plného štartovného, alebo zaplatiť plnú sumu na mieste. Plná suma je:
Hlavný okruh - 15eur
Malý okruh - 11eur

V cene štartovného je zahrnutý pitný režim v dvoch občerstvovačkách a v cieli a popretekový ľubovoľný nápoj (čaj/kofola/pivo), polievka (aj vegánska varianta) alebo koláčik v stánku s občerstvením Koliby u Jogošíka.

Zázrivá, Žilina Region, Slovakia, Zázrivá
10:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.