Rajecký Kros duatlon 2017

Dátum: 1. May - 1. May
Miesto:Rajec
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Viete, ako najlepšie osláviť 1. máj? No predsa tým, že prídete na úžasné preteky Rajecký Kros duatlon 2017. Čaká nás ďalšie podujatie z dielne Maratón klubu Rajec, takže sa môžete ako vždy tešiť na výbornú atmosféru a hlavne úžasné výkony na bicykli a v behu. Na dospelácke kategórie čaká krosová trať v okolí kúpaliska Veronika a kopca Dubová - 7km beh - 15km horský bicykel so slušným prevýšením - a záverečný 3,5km beh, to všetko v objatí rajeckej prírody. Juniorské a hobby kategórie si zo všetkého dajú polovicu.
prezentácia: od 8:30
štart mladších kategórií: 10:15
štart hlavnej a hobby kategórií: 11:00
štartovné: 7€, deti 2€

Chcete sa dozvedieť viac? Kliknite na http://rajeckymaraton.sk/?h=cd&v=2&m=cd020
Chcete sa prihlásiť? Kliknite na http://rajeckymaraton.sk/?h=cd&v=4&m=cd040
prihlásiť sa ako nový pretekár ako aj uhradiť štartovné bude možné aj priamo na mieste.
po dopretekaní odmeňujeme všetkých najrýchlejších vo všetkých kategóriách a tešiť sa môžete na výborné pochutiny od našich skvelých kuchárov!
ZDIEĽAJTE, LIKEUJTE, POZÝVAJTE na UDALOSŤ a hlavne PRÍĎTE!

Rajec, Žilina Region, Slovensko, Rajec
Vstupenky: http://rajeckymaraton.sk/?h=cd&v=4&m=cd040
08:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.