5. Kus Reči 2017

Dátum: 1. May - 1. May
Miesto:Žilina
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Po zime sa vraciame späť s ďalším, už piatym vydaním Kusu Reči! Už po piatykrát sa na pódiu v žilinskom ESCAPEclube predstavia mladí a šikovní ľudia, ktorí ti ukážu, že robiť niečo naviac sa vypláca.

Okrem rečníkov nebudú chýbať ani hudobné vystúpenia a množstvo občerstvenia.

Začiatok: 16:00 (klub otvorený od 15:30)
ESCAPEclub: https://goo.gl/maps/BmRooVKYbVw

FAQ pre účastníkov: http://kusreci.blogspot.cz/2016/04/otazky-ktore-si-kladies-ked-sa-chces.html

Kus Reči je iniciatíva mladých študentov zo Žiliny, ktorí sú toho názoru, že je dôležité, aby mladí ľudia medzi sebou zdieľali svoje nevšedné zážitky a skúsenosti.
Preto sa budeme snažiť na pódiu predstaviť tých, ktorí by svojim príbehom mohli inšpirovať ďalších, pomôcť im pri rozhodovaní sa do budúcna, či motivovať ich ohľadom rôzneho využitia voľného času. Celkom privítame niekoľko rečníkov, ktorých postupne predstavíme na našej FB stránke.
Program doplní aj hudobný sprievod. Tešiť sa samozrejme môžeš na super občerstvenie.

Pre viac informácií stačí navštíviť našu stránku www.kusreci.sk.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na kusreci@gmail.com.

ESCAPEclub, Námestie Ľudovíta Štúra 2129/1, Žilina
16:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.