KlubBít feat. Mišek & Koďas

Dátum:28. Apr - 28. Apr
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Funky, souly a diská z éry Československa.

KlubBít je hudobný večierok prinášajúci tie najlepšie funky souly, diská či tanečné jazz-y, ktoré sa urodili počas éry Československa! Tematika sa dá poňať profesorským štýlom Miša Mišeka rovnako ako nekonformným hudobným výberom Maťa Koďasa, čo vo výsledku dáva hudobnú zmes siahajúcu od luxusných soulov Evy Olmerovej cez bossy Evy Svobodovej, funky Jany Kociánovej, vkusný pop Braňa Hronca, až po rannú elektorniku „Bratří ORM-ových“ alebo džezovo-drumové vypalováky Gabriely Hermélyovej.

Ostrieľaná dídžejská dvojica má „klub-bítovú základňu“ v Bratislave, ale večierok už navštívil aj iné lokácie - pred dvoma rokmi roztancoval aj náš bar. Hudobné prekvapenia, praskoty, šumy a preskakovanie vinylových originálov sú opäť zaručené!

Vstupné: 2,00 €

Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3, Žilina
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.