Fashion Delight

Dátum:10. May - 10. May
Miesto:Trnava
Kategória: Tanečné zábavy, plesy , Súťaže, majstrovstvá , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Vo vzduchu je už cítiť letný vánok a ty nevieš čo na seba? Potrebuješ inšpiráciu? Tak rozhodne príď 10. mája do nákupného centra City Aréna. SHOWart si v spolupráci s FMK UCM v Trnave pripravilo exkluzívnu tanečnú fashion show!

Na módnej prehliadke, kde to prúdi energiou, tancom a hudbou sa predstavia kúsky od návrhárov: Blažena Ostrovská, Dominiqe Bohus, Gabriela Giotto, Zlatica Hujbertová, Pavol Dendis, Miriam Pokojná, Karin Hykšová. Taktiež módne kolekcie z predajní zo City Arény: Orsay, Lindex, Tally Weijl, Carpisa, Deichmann, Devergo, Joss Fashion... Teda bude sa na čo pozerať ! 

Oblečko, ktoré sme vyzbierali vďaka vám, si už potriedili známi módni blogeri. Tí si ho upravia, a predvedú vo veľkom štýle. Možno sa tam bude nachádzať aj kúsok, ktorý si doniesol. Tak sa príď presvedčiť!

Program budú sprevádzať hudobní hostia Nikola Benedikovičová a Martin Císar.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.