Hudobný večer

Dátum:28. Apr - 28. Apr
Miesto:Námestovo
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Penzión Oravia si v spolupráci s mladými kreatívnymi umelcami – Tomášom Balákom, Adrianom Malovaníkom a Michalom Puchelom pripravili sériu tematických hudobných večerov, aké tu ešte neboli.

Na čo sa môžete tešiť? Na pláne máme prvých sedem piatkových večerov, ktoré sa budú konať v apríli, máji a júni tohto roku. Termíny a témy jednotlivých večerov Vám oznámime postupne, no už teraz sa však môžete tešiť napríklad na hudobný večer vo swingovom alebo folklórnom štýle so zaujímavými hosťami.

Vstup na Hudobné večere je voľný a je vždy možné si vopred rezervovať stôl (rezervácie na tel. čísle 0915 265 222). Každý večer si pre Vás pripravíme zaujímavé menu a tým pádom Vás čaká nielen príjemná hudba ale aj príjemná gastronómia.

Tešíme sa na Vás! Začíname už 28. apríla od 19:00!

Penzión Oravia, Mieru 282, Námestovo
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.