Medial Banana

Dátum:28. Apr - 28. Apr
Miesto:Martin
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Skvelá správa pre všetkých fanúšikov, ktorí hlasovali za koncert Medial Banana v Martine a okolí cez Tootoot! V Martine si počas kampane koncert Medial Banana vyžiadalo množstvo fanúšikov a Tootoot im tento sen splní!

Svoj reggae koncert odpália už **28.apríla v Mestská scéna Martin** a ty buď pri tom!
POZOR!! Prvých 50 vstupeniek iba za 5€, iba cez Tootoot
http://bit.ly/MedialBanana_Martin

Vstupenky ihneď po zaplatení posielame na email a do mobilu, nemusíš tlačiť, stačí ukázať v mobile na bráne!

Medial Banana je najznámejšia slovenská reggae kapela, ktorá oslovuje svojím žánrovým prelínaním vo svojej hudbe, vtipnými textami zo života a energickými živými vystúpeniami. Skupina, ktorá funguje od roku 2009, vydala EP Naturally lifted, debutový album Uplifted, na prelome rokov 2015 a 2016 album Rockin’ it a v decembri do zbierky pridala ďalší kúsok - album INNA JAMDOWN, ktorý natočili priamo na Jamajke. Medial Banana sa predstavili na viacerých európskych festivaloch ako Sziget, Outlook či Reggae Camp, ale nezabúdajú ani domáce publikum.

Mestská scéna Martin, M. R. Štefánika 54, Martin
Vstupenky: https://tootoot.fm/sk/events/58c9201eb679d106401c9de6
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.