Katarína Máliková 2017

Dátum:22. Apr - 22. Apr
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Katarína Máliková je nepochybne hudobný objav minuloročnej sezóny. Potvrdila to aj na aktuálnom odovzdávaní Radio_Head Awards, kde získala tri ocenenia: Debut roka, Album roka / Cena kritikov a Nahrávka roka – world music / folk.

Pochádza z Polomky na Horehroní, ktoré je výnimočné svojou hudbou. Jej debutový album s názvom Pustvopol vyšiel v novembri 2016 v SLNKO RECORDS, okamžite si získal pozornosť odborníkov aj mnohých poslucháčov a stal sa jedným z top albumov za rok 2016 na Slovensku.

Piesne z albumu Pustvopol tvoria základ repertoáru jej koncertov, avšak rada svoje vystúpenia oživuje o skladby s nádychom rozprávkového šansónu a jazzu.

Vstupné v predpredaji: 7,00 / 5,00 € (dospelí / študenti)
Na mieste: 8,00 / 6,00 €
Predpredaj: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/10555/katarina-malikova--ansambel
Vstupenky si môžete kúpiť online, osobne na ktoromkoľvek z predajných miest PREDPREDAJ.SK alebo priamo na Stanici.

Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3, Žilina
Vstupenky: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/10555/katarina-malikova--ansambel
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.