MonteVOVO

Dátum:25. Apr - 25. Apr
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Deti a rodina , Kurzy, školenia , Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

MonteVOVO - kreatívne dielničky pre detičky od 0 do 3 rokov

Pozývame Vás na kreatívne dielničky s Vašimi ratolesťami, ktoré bude viesť Andre Gálffy Borbíró, ktorá svoje skupiny vedie podľa možností alternatívnymi metódami. 
Pripravené dielničky by Vám chceli poskytnúť inšpiráciu, ako dieťatko podporiť v tom, aby to, čo chce, dokázalo samé? Ako pripraviť domácnosť, aby to naozaj dokázalo? Ako vybrať vhodné hračky a pomôcky, ktoré naozaj zaujmú? A veľa užitočných tipov ako byť spokojný rodič spokojného dieťaťa. Hlavnou myšlienkou našou je, aby sme to všetci dokázali z minimálnych finančnych prostriedkov. 

Za jedno dopoludnie máte možnosť sa prihlásiť na 3 dielničky, ktoré sú časovo určené (8:30-9:30, 9:40-10:40, 10:50 -11:50). Na každom môže zúčastniť 6 detičiek s doprovodom (mamička, otecko, starká, dedko :), a to z dôvodov priestorovej kapacity. Preto ešte raz Vás prosíme, aby ste SA PRIHLÁSILI v commente pod vypisaný čas v tejto udalosti. Ak sa náhodou do uvedeného počtu nezmestíte, nesmútte, ajtak sa tam zapíšte, aby sme vedeli aká je záujem (podľa počtu by sme vedeli otvoriť aj ďalšie kurzy:) ).

Dielničky sú zatial BEZ VSTUPNÉHO. Ak sa rozhodnete ďalej sa hrať s Vašimi ratolesťami v priestoroch Vovo Landu, vtedy PLATÍTE VSTUPNÉ.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.