Veľká jarná cyklojazda 2017 (hudobná)

Dátum:22. Apr - 22. Apr
Miesto:Žilina
Kategória: Športové podujatia , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Tradičná jarna cyklojazda, tentokrát s podtitulom hudobná!

Príďte na tradičné stretnutie podporovateľov cyklodopravy v meste. Spoločenská udalosť, demonštrácia, stretnutie priateľov či rodiny, tým všetkým sa za posledné roky stala cyklojazda.

Stále však nezabúdame na jej hlavný zmysel a tým je upozorniť kompetentných, aby sa koncepčne starali o rozvoj infraštruktúry pre mestskú cyklistiku. Aby sa ľudia nebáli jazdiť po meste vedľa áut. Minimálne na cyklojazde tento strach mať nemusíte.

Témou tejto cyklojazdy je hudba, preto nenechajte doma chrastítka, hudobné prehrávače, rádiá a iné pomôcky, ktorá vám jazdu spríjemnia.

V čele cyklojazdy pôjde hudobný bicykel, ktorý cyklojazdu ozvučí a na jej konci vás čaká ešte jedno hudobné prekvapenie :)

Tešíme sa.

-----
Veľká jarná cyklojazda je súčasťou MestoInak_Festival verejných priestorov v Žiline.

17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.